Chmielewscy Inwestycje logo
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

PRACOWNIA CHMIELEWSCY

Analiza inwestycyjna

w zakresie zakupu działek budowlanych

Opracowujemy pełne analizy działek poprzez zaproponowanie maksymalnej możliwości wykorzystania terenu i wybraniu optymalnej wersji zabudowy decydującej o zakupie danego gruntu, w zgodzie z obowiązującymi przepisami, wytycznymi Inwestora oraz w oparciu o analizę mediów.

Analiza inwestycyjna

w zakresie zakupu lub wynajmu mieszkań i lokali użytkowych

Opracowujemy analizy stanu technicznego, możliwości zmian sposobu użytkowania i możliwości podziału nieruchomości. Jako bezstronny specjalista z zewnątrz, po oględzinach nieruchomości sporządzamy kompleksowy protokół dokumentujący stan techniczny, co ułatwia negocjacje cenowe ze sprzedającym i zabezpiecza Inwestora przed dokonaniem niekorzystnej inwestycji.

Analiza inwestycyjna

Zmiany lokatorskie

Planujesz kupno mieszkania, jednak nie wiesz który z zaproponowanych przez dewelopera układów przestrzennych będzie dla Ciebie najkorzystniejszy?
Kupiłeś mieszkanie od firmy deweloperskiej, jednak jego układ nie do końca spełnia Twoje oczekiwania?
Opracujemy dla Ciebie projekt zmian lokatorskich. W przypadku tego typu opracowań czas ma duże znaczenie – odpowiednio wcześnie zgłoszone zmiany projektu mieszkania, pozwolą zaoszczędzić Ci czas, pieniądze i wiele nerwów. Nie czekaj na ostatni moment.

Zapraszamy do współpracy!
Architekci Barbara i Adam Chmielewscy

Napisz do nas jeżeli interesują Cię projekty budowlane i aranżacja wnętrz.

Przed zakupem przeanalizujemy dla Ciebie potencjał danej działki lub lokalu.

Jeśli zdecydujesz się na zakup konkretnego lokalu – zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze. 

Zakres naszej działalności to również inwestycje mieszkaniowe i analiza inwestycyjna z zakresu architektury. 

Pracujemy na terenie Aglomeracji Śląskiej: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Świętochłowice, Siemianowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i okolice – nie jest jednak dla nas problemem lokalizacja inwestycji poza Śląskiem

Chmielewscy Inwestycje logo
Swoją działalność opieramy na wiedzy, którą zdobyliśmy na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Doświadczenie zgromadziliśmy pracując dla klientów indywidualnych oraz deweloperów w biurach architektonicznych w Polsce i w Niemczech.