Chmielewscy Inwestycje logo
Wnętrza

Domu, w którym rządzą koty
w Jaworznie

Metamorfoza wnętrz starego domu dla pary młodych ludzi.

Wnętrze domu zostało zaprojektowane dla pary młodych ludzi: ona – kocha koty i styl skandynawski, on – akwarystykę i styl loftowy. Priorytetem było dla nas, aby przestrzeń dostosować do wszystkich jego mieszkańców.
Obszerny pokój dzienny powstał poprzez połączenie dwóch pokoi – część jadalną i salonową łączy 3-szybowy kominek – będący „sercem” domu.

Łazienka to minimalistyczny, pełny harmonii pokój kąpielowy. Wszystkie kosmetyki, proszki do prania itp., które zwykle wprowadzają chaos do wnętrza zostały ukryte w obszernej zabudowie meblowej.

Kuchnia, która do tej pory mieściła się w niewielkim pomieszczeniu zmieniła lokalizację. Nowa, wygodna kuchnia znajduje się pomieszczeniu, które wcześniej pełniło funkcję salonu. Duża powierzchnia pozwoliła na zaaranżowanie w pełni funkcjonalnej zabudowy kuchennej, dwudrzwiowej lodówki oraz półwyspy kuchennej.

powierzchnia: 90m2

Chmielewscy Inwestycje logo
Swoją działalność opieramy na wiedzy, którą zdobyliśmy na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Doświadczenie zgromadziliśmy pracując dla klientów indywidualnych oraz deweloperów w biurach architektonicznych w Polsce i w Niemczech.