Chmielewscy Inwestycje logo
Wnętrza

Flip D
w Chorzowie

Wnętrze, które wykorzystuje każdy metr kwadratowy powierzchni.

W wydzielonym z większego mieszkania wnętrzu zaaranżowaliśmy przestrzeń mieszkalną przeznaczoną na wynajem dla 2 lokatorów. W pomieszczeniu, które pełniło dotychczas funkcję sypialni zaaranżowaliśmy niewielki salon połączony z pełni funkcjonalną kuchnią oraz garderobą. Dawna kuchnia została przekształcona w sypialnię.

Mała powierzchnia sprawiła, że istotne było wykorzystanie każdego metra kwadratowego, dlatego niewielką wnękę wykorzystaliśmy jako przestrzeń do przechowywania, tworzy ona interesujący detal u wezgłowia łóżka. W sypialni zaaranżowana została również niewielka, dobrze doświetlona przestrzeń do pracy zlokalizowana przy oknie.

Obszerna przed podziałem mieszkania łazienka została podzielona na 2 niewielkie łazienki, które obecnie należą do osobnych mieszkań. Mimo niewielkiej powierzchni, łazienka jest w pełni funkcjonalna, a zastosowanie jasnych materiałów wykończenionych powiększa optycznie pomieszczenie.

powierzchnia: 27m2

Chmielewscy Inwestycje logo
Swoją działalność opieramy na wiedzy, którą zdobyliśmy na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Doświadczenie zgromadziliśmy pracując dla klientów indywidualnych oraz deweloperów w biurach architektonicznych w Polsce i w Niemczech.