Chmielewscy Inwestycje logo
Budynki usługowe

„Całorocznik Sport&Adventure”
rozbudowa z nadbudową

Miejsce w centrum Jury Krakowsko - Częstochowskiej, gdzie można oderwać się od codzienności i poczuć jedność z naturą

Całorocznik Sport & Adventure to wyjątkowe miejsce w Ryczowie – w miejscowości zlokalizowanej w samym sercu Parku Krajobrazowego na Jurze krakowsko-częstochowskiej. Obiekt zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie skał, na których prowadzone są szkolenia wspinaczkowe.

Projekt obejmuje rozbudowę istniejącego obiektu noclegowego o część restauracyjną wraz z recepcją i przestrzeniami rekreacyjnymi (SPA, saunarium, odnowa biologiczna). Dodatkowo projekt zakłada nadbudowę i zmianę sposobu użytkowania istniejącego budynku gospodarczego na pokoje hotelowe oraz adaptację starej stodoły na funkcję ścianki wspinaczkowej z salą konferencyjną.

Po dokonanej przebudowie i rozbudowie obiekt będzie pełnił funkcje szkoleniowo – rekreacyjne. Obiekt zaprojektowany został z materiałów dostępnych in-situ, takich jak drewno czy kamień jurajski.

Chmielewscy Inwestycje logo
Swoją działalność opieramy na wiedzy, którą zdobyliśmy na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Doświadczenie zgromadziliśmy pracując dla klientów indywidualnych oraz deweloperów w biurach architektonicznych w Polsce i w Niemczech.