Chmielewscy Inwestycje logo
Wnętrza

Flip A
w Chorzowie

Pełna funkcjonalność w 20m2.

Zadanie jakie postawił przed nami Inwestor było przekształcenie jednego z pokoi obszernego mieszkania w kamienicy na mikro-studio przeznaczone na wynajem, z samodzielnym wejściem.

W obszarze jednego pokoju udało nam się zaaranżować mieszkanie, które posiada wszelkie udogodnienia i dostosowane jest do potrzeb 2 lokatorów. Przy wejściu wydzieliliśmy wygodny przedpokój, wraz z obszerną garderobą. Na lewo od wejścia znajduje się łazienka.

Wygodna przestrzeń kuchenna, gdzie w zabudowie meblowej ukryta została pralka oraz ogrzewacz wody, połączona została z salonem wyposażonym w wygodną sofę, pełniącą również funkcję łóżka oraz przestrzeń do pracy. Dzięki zastosowaniu jasnych kolorów oraz luster wnętrze prezentuje się lekko i daje poczucie przestrzeni.

powierzchnia: 21m2

Chmielewscy Inwestycje logo
Swoją działalność opieramy na wiedzy, którą zdobyliśmy na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Doświadczenie zgromadziliśmy pracując dla klientów indywidualnych oraz deweloperów w biurach architektonicznych w Polsce i w Niemczech.